RSS
środa, 19 stycznia 2011
Grzeczna dziewczynka

Taaak bardzo grzeczna. Wydanie w wersji monochromatycznej. Wszystko gra i na swoim miejscu a jednak niektórzy dziwnie zerkają na ulicy.

Dziś nic z własnej produkcji. Sweterek i kolczyki z H&M, bluzka z Restyle.pl, buty ze stylowebutki.pl i zegarek z Bju Bridget i to o nim chciałam dziś powiedzieć kilka słow. Szukałam go bardzo długo ale niezbyt intensywnie.

Któregoś dnia parę lat temu stwierdziłam że chciałabym zegarek na długim cienkim pasku, odkręcanym wokół reki dwa razy. Nie wiedziałam czy taki istnieje, ale zawsze jak przechodziłam  obok sklepu z zegarkami szybkim wzrokiem skanowałam półki, a na półkach setki podobnych do siebie modeli na jedno kopyto, bardzo mało zegarków na pasku (juz nie modne?) i kilka oryginalniejszych modeli, jednak nie w moim stylu.

Pewnego pięknego dnia, śliniąc się w Bju Bridget na niemal wszystko co tam mają, zauważyłam model zegarka którego szukałam. Był czekoladowo turkusowy. Nie o takich kolorach marzyłam. Stwierdziłam że pewnie pojawi się później więcej takich modeli i nie kupiłam. Po pewnym czasie nie było ani jednego. Dopiero niedawno zauważyłam mój najnowszy nabytek. Strzał w dziesiątkę jak dla mnie :)

 

Zmieniając trochę temat: Natchniona pizzą ala Jeff's postanowiłam stworzyć swoją. Tadam – pizza z sosem chilli i serem żółtym. Dobry sposób na recykling dań z dnia poprzedniego :D

 

 

Na koniec sweet focia z misiem ;p Miłego wieczoru :)

21:42, donnaregina
Link Komentarze (9) »
środa, 12 stycznia 2011
Sylwestrowe cekiny

Oj dawno mnie tu nie było, ale też nic rewolucyjnego się przez ten czas w mojej szafie nie działo. Sukienkę z cekinów uszyłam na dzień przed Sylwestrem i dziś dzielnie prezentuję ją w wielu odsłonach. Materiał kupiłam jeszcze wiosną, i chyba miałam wizję bo pełno teraz cekinów. Buty także maja ponad pół roku, a dziś dopiero debiutują.

Oj obijam się na blogu i to strasznie. Od ponad tygodnia zbierałam się do pokazania fotek, ale czasu ciągle brak. Zdjęcia zrobione juz po sylwestrze, gdyż te z imprezy nie nadawały się do upublicznienia.

23:39, donnaregina
Link Komentarze (7) »